Aktualności z firmy

 • Dziękujemy za zaufanie

  Szanowni Państwo, ostatnie dni były dla nas wszystkich niezwykle pracowite. W związku z wejściem w życie nowego rozporządzenia w sprawie obowiązku rejestracji sprzedaży, wielu z Państwa zostało zmuszonych do uruchomienia od 1 marca urządzenia fiskalnego.

  W tym miejscu, tym z Państwa, którzy skorzystali z naszej oferty handlowej, chcielibyśmy gorąco podziękować za okazane zaufanie. Mamy nadzieję, że rozpoczęta właśnie współpraca będzie przez cały okres użytkowania urządzenia fiskalnego owocna, a samo urządzenie całkowicie bezawaryjne. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami. Poznani podczas szkoleń technicy serwisu urządzeń techniki sklepowej pozostają do Państwa dyspozycji pod podanymi numerami telefonów - o każdej porze dnia.

  Z poważaniem,
  Zarząd i pracownicy Spółki

 • Jesteśmy sponsorem Stilonu Gorzów

  Z przyjemnością informujemy, że gorzowski oddział naszej firmy został sponsorem odradzającego się piłkarskiego Klubu Sportowego Stilon.

  Powstały w 1947 roku Stilon Gorzów to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na piłkarskiej mapie Polski. Przez wiele lat gorzowski zespół grał w drugiej lidze, wielokrotnie będąc jedynie o krok od awansu do futbolowej elity.
  Najlepszy lubuski klub piłkarski nie miał niestety nigdy szczęścia do pieniędzy, z braku których dwukrotnie w swojej najnowszej historii wycofywany był z rozgrywek. Po raz ostatni w 2011 roku, kiedy tuż po odejściu głównego sponsora, kilka kolejek przed końcem rozgrywek opuścił szeregi zaplecza eksrtraklasy. Dziś możemy oglądać piłkę nożną w Gorzowie wyłącznie dzięki tym, do których Stilon z kolei zawsze szczęście miał - wienym i oddanym kibicom.
  To oni, nie zważając na niesprzyjające okoliczności, postanowili reaktywować klub i dzięki przejrzystej działalności piąć się do góry po szczeblach ligowych rozgrywek. Aktualnie Klub Sportowy Stilon gra w lubuskiej czwartej lidze.

  Jest nam niezmiernie miło, że możemy dzięki naszej działalności wspomóc młody i nowocześnie zarządzany, a jednocześnie niezwykle zasłużony dla miasta oraz regionu klub piłkarski. Jednocześnie życzymy wielu sukcesów sportowych i szybkiego, prężnego rozwoju organizacyjnego. Do zobaczenia na stadionie!