Informacje o firmie

Zakłady Techniki Biurowej "Infobiurotechnika" Sp. z o.o. powstały w 1953 roku jako przedsiębiorstwo państwowe. Po 39 latach zbierania doświadczeń w branży, w 1992 roku firma została sprywatyzowana, początkowo działając jako spółka akcyjna, a od roku 2002 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od początku istnienia celem naszej firmy jest tworzenie kompleksowej oferty dla biznesu w zakresie wyposażenia i serwisu urządzeń techniki biurowej i sklepowej. Dostosowując się do szybko zmieniających się warunków rynkowych, staliśmy się również czołowym biuroserwisem - zaopatrujemy naszych klientów w pełną gamę materiałów biurowych, akcesoriów komputerowych oraz materiałów eksploatacyjnych.

Dziś nasza firma to nie tylko przedsiębiorstwo handlowe, ale również integrator i dostawca kompleksowych rozwiązań.

Dziś Zakłady Techniki Biurowej to już jednak nie tylko przedsiębiorstwo handlowe, ale również integrator i dostawca kompleksowych rozwiązań. Zapewniamy fachowe doradztwo i starannie analizujemy procesy zachodzące u klientów. Na podstawie wysuniętych wniosków proponujemy rozwiązania składające się ze starannie dobranych produktów, usług i aplikacji, by w konsekwencji wdrożenia zmalały koszty Twojego biznesu.

Siedziba Zakładów Techniki Biurowej "Infobiurotechnika" mieści się w Poznaniu. Posiadamy na terenie kraju oddziały handlowo - usługowe: w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie) oraz Gnieźnie (woj. wielkopolskie).

Wszyscy zatrudnieni w firmie pracownicy
posiadają wieloletni staż pracy.

Najbardziej doświadczeni technicy serwisu związani są z nami od ponad 30 lat i wykazują się doświadczeniem niezbędnym, by sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów. Dbając o jakość obsługi, proponujemy im regularne szkolenia z zakresu znajomości oferowanych produktów, jak i typowo techniczne, obejmujące zagadnienia serwisowe i aspekty informatyczne.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek, jak: Toshiba, Nashuatec, Konica Minolta (kserokopiarki i rozwiązania z zakresu procesu obiegu dokumentów); Sharp, Datecs, Posnet, Elzab (kasy i drukarki fiskalne oraz rozwiązania z zakresu zarządzania procesem sprzedaży w sklepach i supermarketach); Kobra, Wallner (profesjonalne niszczarki dokumentów); ActiveJet, TBPrint, Lambda (alternatywne materiały eksploatacyne).

Dane rejestrowe

Zakłady Techniki Biurowej "Infobiurotechnika" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ulicy Promienistej 121, 60-141 Poznań, NIP: 778-00-21-753, REGON: 630010893. Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejnowowym w Poznaniu - VIII Wydział Gospodarczy Poznań Wilda - Nowe Miasto, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000196193. Kapitał zakładowy spółki: 150.444 PLN (w całości wpłacony).