Nasi partnerzy

Kserokopiarki
urządzenia wielofunkcyjne

  • Toshiba Corporation - jedna z największych firm na świecie, specjalizuje się w opracowywaniu urządzeń kształtujących i wspierających obieg dokumentów w środowisku biznesowym. Toshiba Tec Poland dostarcza produkty i usługi o najwyższej jakości, łącząc osiągnięcia techniczne z innowacyjnością, niezawodnością i prostotą obsługi urządzeń.

  • Konica Minolta, wiodący dostawca rozwiązań do przekazu informacji za pomocą obrazu, oferuje produkty, usługi i aplikacje, które są istotne dla wszystkich obszarów cyfrowego obrazowania. Szczególną wagę firma przywiązuje do systemów zarządzania dokumentami i rozwiązań dla biznesu, zarówno w środowiskach biurowych, jak i produkcyjnych.

  • Nashuatec od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje pozycję lidera w innowacjach. Korzenie koncernu wywodzą się z USA, gdzie w 1851 roku powstała firma Nashua. Obecnie koncern tworzy nowoczesną i prężną organizację z ośrodkami badawczymi, laboratoriami, fabrykami oraz biurami na całym świecie. Nashuatec należy do Grupy Ricoh.

Urządzenia sklepowe
rozwiązania fiskalne

  • Sharp to największy światowy producent elektronicznych kas rejestrujących, potentat w dziedzinie elektroniki oraz pionier we wprowadzaniu nowych technologii na światowe rynki. Liczna w sukcesy firmy historia sięga roku 1912. Sharp jako pierwszy w 1925 roku, wprowadził na rynek, komercyjny odbiornik radiowy.

  • Posnet istnieje od 1993 roku, czyli od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapomina jednak o małych sklepikach i firmach usługowych oraz firm poszukujących specjalizowanych urządzeń.

  • ELZAB to marka, którą można spotkać w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jest jednym z liderów rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowała także mocną pozycję jako producent wag, szuflad i sprawdzarek cen. Elzab jest jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymując przy tym atrakcyjne ceny.

  • Datecs działa na polskim rynku od 2001 roku. W krótkim okresie działalności firmie udało się przygotować wiele modeli kas fiskalnych, które ugruntowały pozycję firmy na rynku. Sprawdzone, konstruowane w oparciu o światowe technologie produkty oraz potencjał firmy wsparty nowoczesną dystrybucją oraz serwisem stały się fundamentem sukcesu.