Kasy fiskalne - oferta specjalna

Posnet Mobile HS EJ

KOPIA ELEKTRONICZNA

Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa kasy, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację (sprzedaż w walucie euro) czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej poza siedzibą sklepu.Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ przeznaczona jest do handlu obwoźnego oraz małych placówek handlowych i usługowych. Kasa została wyposażona w niezwykle trwały i wytrzymały mechanizm drukujący, który pracuje z szybkością 22 linii paragonu na sekundę. Kasa posiada system elektronicznego zapisu kopii paragonu, a dane, zamiast na tradycyjnej, drugiej rolce papierowej, zapisywane są na karcie pamięci.

Urządzenie wyposażone jest w dwa alfanumeryczne wyświetlacze - dla kasjera i klienta. Baza towarowa pozwala na zapisanie 2.000 kodów w standardzie i 4.000 opcjonalnie. Nowoczesny (połączenie kolorów: grafitowego i niebieskiego w podświetleniu wyświetlaczy) i z najwyższą starannością zaprojektowany design sprawia, że Mobile HS EJ będzie pięknie współgrała z każdym wnętrzem. Kasa jest urządzeniem z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej będzie rejestrował sprzedaż moduł fiskalny (eurofiskalizacja). Wbudowany wewnętrzny akumulator, w przypadku zaniku energii, pozwoli na wydrukowanie do 50.000 wierszy.

Kasa fiskalna MOBILE HS EJ pozwala na przyjmowanie płatności zarówno gotówką, jak i kartą, czekiem, bonem, kredytem czy walutą. Możliwość kwotowego lub procentowego rabatowania całego paragonu lub pojedynczej pozycji na paragonie ułatwia współpracę ze stałymi i lojalnymi klientami. Dzięki mnogości różnego rodzaju raportów i statystyk (między innymi raport zmianowy, raport wpłaty do kasy, raport wypłaty z kasy, raport stanu kasy, podsumowanie sprzedaży) pozwala na skuteczną kontrolę sprzedaży towarów i usług w placówce.

Specyfikacja techniczna
Kopia elektronicznaTak
KolorGrafitowy
Wyświetlacz operatoraAlfanumeryczny LCD 2x16, podświetlany
Wyświetlacz klientaAlfanumeryczny LCD 2x16, podświetlany
DrukarkaTermiczna
Szybkość druku22 linie na sekundę
Złącza komunikacyjneUSB, RS232
Urządzenie współpracująceKomputer
Zasilanie sieciowe230V AC/ 10-15V DC /15W
Akumulator głównyLi-Ion
Temperatura0 - 40 st. C
Maksymalna ilość towarów2000 lub 4000 opcjonalnie
Maksymalna ilość znaków nazwy towaru24
Ilość stawek podatkowych7
Ilość kasjerów30
Maksymalna ilość pozycji paragonu64
Wymiary85 x 46 x 158 mm
Waga0,4 kg
Ilość klawiszy19
Ilość klawiszy szybkiej sprzedaży0
Formy płatnościGotówka, czek, kredyt, karta, bon, waluta
Rabaty i narzutyUdzielanie rabatów kwotowych i procentowych od pozycji lub całego paragonu
Wyposażenie opcjonalnePokrowiec
Zasilacz samochodowy