Dzierżawa kserokopiarek

Dzierżawa to wygodny i stosunkowo niedrogi sposób na użytkowanie nowoczesnego urządzenia wielofunkcyjnego (kopiowanie, drukowanie, skanowanie oraz opcjonalnie faksowanie dokumentów) bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu. W ramach umowy dzierżawy gwarantujemy naszym Klientom dostawę i montaż urządzenia oraz jego bezpłatną obsługę serwisową - przeglądy okresowe, konserwacje, usuwanie bieżących awarii i usterek oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.


Dla kogo jest oferta?
Każdy może dzierżawić urządzenie wielofunkcyjne.

Na dzierżawienie urządzenia wielofunkcyjnego może pozwolić sobie każde przedsiębiorstwo niezależnie od wielkości, osiąganych obrotów i zysków. Najważniejszym pozostaje fakt, że w zasadzie w każdym przypadku, dzięki ofercie skrojonej na miarę, usługa dzierżawy obniża całkowity koszt posiadania urządzenia i optymalizuje procesy produkcji i obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie, które decyduje się na outsourcing druku.


Dlaczego dzierżawa?
Oszczędzasz czas i pieniądze, rozwijasz swój biznes.

Przede wszystkim nie ponosisz żadnych kosztów początkowych związanych z zakupem nowoczesnego urządzenia wielofunkcyjnego - to my dostarczamy w pełni funkcjonalny, innowacyjny i gotowy do pracy produkt renomowanego producenta wraz z usługą pełnego wdrożenia go w Twoim przedsiębiorstwie. Korzystasz z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku - wszystkie proponowane w ramach usługi dzierżawy urządzenia wielofunkcyjne posiadają innowacyjne elementy wyposażenia, które w bezpośredni sposób wpływają na wzrost efektywności Twojego biznesu. Warto dodać, że w całym okresie trwania umowy dzierżawy nie ponosisz żadnych kosztów związanych z bieżącą eksploatacją urządzenia wielofunkcyjnego - to my dostarczamy bezpłatnie tonery, materiały eksploatacyjne, części zamienne oraz niezbędne usługi serwisowe zapewniając tym samym ciągłą i bezawaryjną pracę dzierżawionego urządzenia. Dzięki priorytetowi serwisowemu dla urządzeń wielofunkcyjnych dzierżawionych masz pewność, że Twoje urządzenie będzie zawsze gotowe do pracy. Zapobiega to jakimkolwiek przestojom, które mogłyby negatywnie wpłynąć na rozwój Twojego biznesu.