Serwis techniczny urządzeń biurowych

Serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek jest jedną z najważniejszych gałęzi działalności naszej firmy, prowadzoną nieprzerwanie od początku istnienia Zakładów Techniki Biurowej.

Serwis techniczny kserokopiarek to jedna z najważniejszych gałęzi naszej działalności

Dlaczego nasz serwis?
Posiadamy uprawnienia, wiedzę i doświadczenie.

Serwisujemy drukarki atramentowe, laserowe, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki analogowe i cyfrowe, czarno-białe oraz kolorowe wszystkich producentów. Doświadczony zespół techników serwisu posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w naprawie urządzeń oraz wsparciu technicznym naszych klientów.

Posiadamy serwisowe uprawnienia autoryzacyjne Toshiba, Konica Minolta i Nashuatec (grupa Ricoh), a nasi pracownicy zostali przeszkoleni oraz dopuszczeni do prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń tych marek. Wykonując zlecone czynności serwisowe, za cel stawiamy sobie przede wszystkim zapewnienie maksymalnie bezawaryjnej i ekonomicznej pracy urządzeń naszych klientów.


Korzyści ze współpracy
Gwarancja najwyższej jakości usług serwisowych.

Korzystając z naszych usług obniżysz koszty obsługi serwisowej, podniesiesz produktywność swoich urządzeń oraz wyeliminujesz pracochłonny proces zarządzania wyborem, zamawianiem i kontrolą usług serwisowych różnych urządzeń wielu producentów. Forma współpracy zawsze pozostaje Twoją decyzją - oferujemy zarówno usługi na wezwanie, jak i stałą opiekę serwisową na podstawie odrębnie zawartej umowy.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych i technicznych. W przypadku napraw nietypowych, wymagających dłuższego niż zwykle czasu oczekiwania na wykonanie usługi lub dostawę częsci zamiennych, proponujemy udostępnienie urządzenia zastępczego o identycznych lub zbliżonych parametrach. Nie musisz już obawiać się długotrwałych przestojów w pracy, gdzie niezbędne pozostałe kopiowanie, drukowanie i skanowanie.

Nasze magazyny materiałów eksploatacyjnych i częsci zamiennych podlegają ciągłemu monitoringowi tak, aby w każdej chwili była możliwość możliwie szybkiego dostarczenia niezbędnych produktów. Materiały, których nie posiadamy w bieżącym obrocie, sprowadzamy z magazynów zewnętrznych w czasie kilku dni. Oferujemy zarówno częsci zamienne oryginalne, jak i alternatywne wyłącznie renomowanych producentów.


Serwis innych urządzeń
Naprawimy również pozostałe urządzenia biurowe.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, specjalizujemy się również w usługach serwisowych innych niż systemy drukująco-kopiujące urządzeń biurowych. Naprawiamy niszczarki dokumentów, urządzenia służące do oprawy dokumentów, urządzenia telekomunikacyjne, maszyny do pisania, kalkulatory, profesjonalne zszywacze.

Kompetencje serwisu technicznego

  • Przeglądy okresowe i naprawy bieżące urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek, zarówno czarno-białych jak i kolorowych wszystkich producentów
  • Wsparcie techniczne w zakresie integracji procesów drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w przedsiębiorstwie
  • Dostawa najwyższej jakości oryginalnych oraz alternatywnych częsci zamiennych do urządzeń objętych opieką serwisową
  • Serwis techniczny niszczarek dokumentów, w tym serwis gwarancyjny urządzeń Wallner, Kobra
  • Serwis techniczny telefonów stacjonarnych i telefaksów stacjonarnych oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych
  • Przeglądy okresowe i naprawy bieżące drukarek laserowych czarno-białych i kolorowych oraz drukarek atramentowych wszystkich producentów
  • Wsparcie techniczne w zakresie przygotowania urządzeń do pracy w środowisku Windows i Linux, wsparcie informatyczne
  • Serwis techniczny urządzeń służących do oprawy dokumentów: bindownic, laminatorów, gilotyn, trymerów, w tym serwis gwarancyjny urządzeń Wallner, Kobra oraz pozostałych z oferty Argo
  • Serwis techniczny kalkulatorów biurowych zwykłych i kalkulatorów z mechanizmem drukującym
  • Serwis techniczny maszyn do pisania zarówno elektronicznych jak i mechanicznych

Zobacz również informacje dotyczące
serwisu technicznego urządzeń sklepowych.